tel. +48 693 768 220

ul. Garażowa 4

02-651 Warszawa

 

Osuszanie po zalaniach

 

Nadmierna wilgoć w pomieszczeniach jest nie tylko szkodliwa dla zdrowia człowieka, ale także dla elementów konstrukcyjnych budynku. Dlatego tak istotne jest efektywne osuszanie po zalaniu, którego zadaniem jest redukcja poziomu wilgotności. W tym przypadku liczy się także czas wykonania zabiegu, aby powstrzymać postępującą degradację materiałów.

W wielu przypadkach niewystarczające jest wietrzenie pomieszczeń czy ich podgrzewanie. Wówczas konieczne jest zastosowanie profesjonalnych urządzeń, których zadaniem jest skuteczne odprowadzanie wilgoci z budynku. Dysponujemy sprzętem dostosowanym nawet do dużych powierzchni. W każdym przypadku rodzaj oraz moc osuszaczy dopasowujemy do wielkości budynku oraz stopnia jego zawilgocenia, co przekłada się na efektywność zabiegu.

Dlaczego PROTEK

 

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się lokalizacją przyczyn zalania i usuwaniem szkód po zalaniu.

 

Jesteśmy w stanie zlokalizować przyczynę zalania i skutecznie ją wyeliminować. Dobieramy sprzęt dostosowany do temperatury i poziomu wilgotności, dzięki czemu skutecznie usuwamy szkody po zalaniu. Osuszanie podposadzkowe przeprowadzamy na profesjonalnym sprzęcie Szwedzkiej firmy Corroventa.

 

Osuszanie budynków po zalaniu

 

Jak wykonujemy osuszanie budynków po zalaniu? Podstawowym elementem jest wykonanie pomiarów, pozwalających na określenie poziomu wilgotności. Dzięki tym badaniom możemy precyzyjnie wskazać skuteczny sposób na osuszenie budynku. Do tego celu wykorzystujemy nowoczesne osuszacze, które przystosowane są do pracy ciągłej. Zajmujemy się ich bieżącą obsługą oraz kontrolujemy wydajność, dzięki czemu osuszanie przebiega sprawnie i efektywnie.

W niektórych przypadkach osuszanie ścian po zalaniu wymaga zastosowania specjalistycznego systemu SuperVision firmy Corroventa. Urządzenia te pozwalają na ich zdalną kontrolę oraz parametryzację, dzięki czemu możemy z łatwością zarządzać procesem osuszania w waszym budynku. Osuszacze mogą być stosowane także w pomieszczeniach, w których nie ma sprawnego systemu wentylacyjnego, ponieważ sprzęt, jakim dysponujemy, zasysa wilgoć w postaci skroplonej. Dzięki temu osuszanie mieszkania po zalaniu możemy przeprowadzić w każdych niemal warunkach.


Osuszanie po zalaniu Warszawa

Osuszanie po zalaniu w Warszawie realizujemy z wykorzystaniem aparatury pomiarowej, która jest niezbędna nie tylko na początku procesu – do określenia stopnia zawilgocenia pomieszczeń, ale także po zakończeniu zabiegu. Wówczas weryfikujemy skuteczność osuszania oraz sporządzamy dokumentację, która może być wymagana podczas ubiegania się o odszkodowanie od ubezpieczyciela.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, obejmującej osuszanie po zalaniach w Warszawie. Klientom oferujemy usługi najwyższej jakości, gwarantujące efektywne pozbycie się wilgoci z budynku. Cechuje nas także szybki czas realizacji usługi, co w przypadku osuszania mieszkań po zalaniach w Warszawie ma ogromne znaczenie. W razie pytań dotyczących zakresu usługi, jej ceny czy terminu realizacji – zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

KONTAKT

ZOBACZ NAS

2019 . Protek . All Rights Reserved

Stworzone przez henstudio.eu

 

Osuszanie po zalaniu

Po zlokalizowaniu i wyeliminowaniu przecieku należy niezwłocznie przystąpić do osuszania aby wstrzymać postępującą degradację  materiałów i rozwój grzybów i pleśni. Osuszanie po zalaniu ma na celu przywrócenie właściwego poziomu wilgotności w zalanych pomieszczeniach, warstwach podposadzkowych  i innych konstrukcjach. Po wstępnych pomiarach wystawiamy diagnozę i zalecane rozwiązanie problemy z wykorzystaniem określonych urządzeń optymalnie dostosowanych do panujących warunków w zalanych pomieszczeniach i konstrukcjach.

 

Pracujemy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu optymalnie wykorzystując energię  i czas. Na wybranych projektach stosujemy również system SuperVision firmy Corroventa, dzięki, któremu jesteśmy w stanie monitorować i rejestrować cały proces osuszania jak również zdalnie zarządzać wybranymi urządzeniami. Usuwając szkody zalaniowe zawsze staramy się dobrać optymalną metodę i urządzenia uwzględniając dostępne warunki, temperaturę i zakres szkody. Diagnoza dotycząca usunięcia skutków zalania oparta jest na wcześniejszych pomiarach, dostępności źródeł zasilania i dostępności poszczególnych pomieszczeń jak również konstrukcji, które mają być osuszane.

 

 

Dlaczego PROTEK ?

 

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się lokalizacją przyczyn zalania i usuwaniem szkód po zalaniu.

 

Jesteśmy w stanie zlokalizować przyczynę zalania i skutecznie ją wyeliminować. Dobieramy sprzęt dostosowany do temperatury i poziomu wilgotności, dzięki czemu skutecznie usuwamy szkody po zalaniu. Osuszanie podposadzkowe przeprowadzamy na profesjonalnym sprzęcie Szwedzkiej firmy Corroventa.