tel. +48 693 768 220

Jutrzenki 50

02-230 Warszawa

 

Osuszanie po zalaniu Warszawa

Rura pęknięta w najmniej oczekiwanym momencie, zalanie przez sąsiada z góry, czy efekt letniego oberwania chmury – w każdej z tych sytuacji konieczne jest szybkie i sprawne osuszenie po zalaniu. W Warszawie i okolicy nasza firma zajmuje się profesjonalnym osuszaniem budynków po zalaniu, w tym ścian, konstrukcji oraz posadzek. Diagnoza dotycząca osuszania mieszkania po zalaniu w Warszawie wykonywana jest w maksymalnie krótkim czasie po zgłoszeniu. Następnie dobierane są metody oraz narzędzia, za pomocą których awaria zostaje usunięta, a pomieszczenie ma na powrót odpowiednią wilgotność.

Dlaczego błyskawiczne osuszanie budynków po zalaniu jest takie ważne?

Woda jest bardzo niszczycielskim żywiołem nie tylko dla murowanych budynków. W przypadku mieszkań to jednak właśnie murowana i betonowa konstrukcja cierpi najbardziej. Nieosuszone ściany po zalaniu z czasem staną się idealnym środowiskiem dla rozwoju pleśni i grzybów niebezpiecznych dla zdrowia.

Ściany i posadzki, w których strukturze znajduje się nieodprowadzona odpowiednio wilgoć, będzie wpływać również na estetykę – zalanie uwidacznia się zawsze na murze w postaci ciemnej plamy, w zasadzie niemożliwej do usunięcia. W miejscach pokrytych farbą dochodzi do odspojeń, powstawania bąbli i łuszczenia się powłoki zewnętrznej. Profesjonalne osuszanie po zalaniu w Warszawie zapobiega konieczności przeprowadzenia generalnego remontu. Osuszanie po zalaniu w Warszawie zapobiega również powstawaniu korozji biologicznej w budynkach co powoduje brak powstawania patogenów – plech i grzybni w pomieszczeniach. Dzięki szybkiej i sprawnej reakcji osuszania po zalaniu w Warszawie przez firmę Protek s.c. mamy zdrowy mikroklimat w pomieszczeniu - taki jak przed wystąpieniem zalania.

Osuszanie budynków po zalaniu – jak dokładnie działamy?

Wieloletnie doświadczenie w osuszaniu po zalaniu w Warszawie pozwala nam na błyskawiczne podejmowanie decyzji i dopasowywaniu metod postępowania oraz sprzętu. Każde zlecone nam osuszanie ścian po zalaniu czy osuszanie posadzki po zalaniu wykonywane jest po uprzednim zlokalizowaniu źródła problemu i usunięciu usterki. Następnie sprzęt dopasowywany jest do temperatury i poziomu zawilgocenia. Do osuszania mieszkań po zalaniu oraz osuszania budynków po zalaniu wykorzystujemy sprzęt najlepszej klasy, szwedzkiej marki Corroventa, Drieaz, oraz Trotec.

Co obejmuje osuszanie po zalaniu Warszawa?

Oferta naszej firmy obejmuje profesjonalne i szeroko zakrojone osuszanie po zalaniu w Warszawie i okolicy. Wśród wykonywanych usług zajmujemy się likwidowaniem szkód spowodowanych przez wodę, osuszaniem budynków z wilgoci technologicznej, ogrzewaniem dyżurnym, a także wynajmowaniem profesjonalnego sprzętu do ogrzewania oraz obniżania poziomu zawilgocenia w budynkach i pomieszczeniach. W przypadku wystąpienia porażeń mikrobiologicznych jesteśmy w stanie wykryć i zdiagnozować przyczynę wystąpienia zagrzybień spowodowanych zalaniem ocenić metodę i zakres powierzchni wystąpienia zagrzybień. Dokonujemy przy tym pozbycia się pleśni i zagrzybień wykonując dekontaminację w postaci ozonowania , odgrzybiania jak również zamgławiania.


Dlaczego PROTEK

 

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się lokalizacją przyczyn zalania i usuwaniem szkód po zalaniu.

 

Jesteśmy w stanie zlokalizować przyczynę zalania i skutecznie ją wyeliminować. Dobieramy sprzęt dostosowany do temperatury i poziomu wilgotności, dzięki czemu skutecznie usuwamy szkody po zalaniu. Osuszanie podposadzkowe przeprowadzamy na profesjonalnym sprzęcie Szwedzkiej firmy Corroventa.

 

KONTAKT

ZOBACZ NAS

2021 . Protek . All Rights Reserved

Stworzone przez  henstudio.eu

 

Osuszanie po zalaniu

Po zlokalizowaniu i wyeliminowaniu przecieku należy niezwłocznie przystąpić do osuszania aby wstrzymać postępującą degradację  materiałów i rozwój grzybów i pleśni. Osuszanie po zalaniu ma na celu przywrócenie właściwego poziomu wilgotności w zalanych pomieszczeniach, warstwach podposadzkowych  i innych konstrukcjach. Po wstępnych pomiarach wystawiamy diagnozę i zalecane rozwiązanie problemy z wykorzystaniem określonych urządzeń optymalnie dostosowanych do panujących warunków w zalanych pomieszczeniach i konstrukcjach.

Pracujemy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu optymalnie wykorzystując energię  i czas. Na wybranych projektach stosujemy również system SuperVision firmy Corroventa, dzięki, któremu jesteśmy w stanie monitorować i rejestrować cały proces osuszania jak również zdalnie zarządzać wybranymi urządzeniami. Usuwając szkody zalaniowe zawsze staramy się dobrać optymalną metodę i urządzenia uwzględniając dostępne warunki, temperaturę i zakres szkody. Diagnoza dotycząca usunięcia skutków zalania oparta jest na wcześniejszych pomiarach, dostępności źródeł zasilania i dostępności poszczególnych pomieszczeń jak również konstrukcji, które mają być osuszane.

 

Dlaczego PROTEK ?

 

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się lokalizacją przyczyn zalania i usuwaniem szkód po zalaniu.

 

Jesteśmy w stanie zlokalizować przyczynę zalania i skutecznie ją wyeliminować. Dobieramy sprzęt dostosowany do temperatury i poziomu wilgotności, dzięki czemu skutecznie usuwamy szkody po zalaniu. Osuszanie podposadzkowe przeprowadzamy na profesjonalnym sprzęcie Szwedzkiej firmy Corroventa.