tel. +48 693 768 220

ul. Garażowa 4

02-651 Warszawa

 

Badania termowizyjne / Termowizja

 

Badania termowizyjne są jedną z metod pozwalającą określić miejsce wycieku wody. W naszej pracy wykorzystujemy urządzenia marki Trotec o wysokiej rozdzielczości, które cechują się wyjątkową precyzją. Dzięki wykorzystaniu kamery możemy wskazać przebieg instalacji, zarówno wodnej, jak i centralnego ogrzewania. Diagnoza ewentualnego wycieku odbywa się na podstawie obrazu termicznego badanej powierzchni.


Badanie kamerą termowizyjną jest pierwszym krokiem do prawidłowej diagnozy przyczyny występowania wilgoci. Aby potwierdzić wstępną lokalizację wycieku, niezbędne jest zastosowanie kolejnej metody – akustycznej lub wodorowej. Dopiero połączenie obu tych sposobów jest gwarancją właściwego zidentyfikowania awarii instalacji wodnej. Termowizja, z uwagi na bezinwazyjny charakter, często wykorzystywana jest także przy diagnozowaniu nieszczelności w ogrzewaniu podłogowym.

Dlaczego PROTEK

 

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się lokalizacją przyczyn zalania i usuwaniem szkód po zalaniu.

 

Jesteśmy w stanie zlokalizować przyczynę zalania i skutecznie ją wyeliminować. Dobieramy sprzęt dostosowany do temperatury i poziomu wilgotności, dzięki czemu skutecznie usuwamy szkody po zalaniu. Osuszanie podposadzkowe przeprowadzamy na profesjonalnym sprzęcie Szwedzkiej firmy Corroventa.

 

Badania termowizyjne Warszawa

Badania termowizyjne w Warszawie realizujemy w każdym typie obiektów – w mieszkaniach, domach czy w budynkach usługowo – handlowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu do lokalizacji wycieków nasi klienci unikają kosztownego remontu, ponieważ ewentualne kucie, aby dostać się do uszkodzonej instalacji, wykonywane jest jedynie punktowo.


Do diagnozy termowizyjnej wykorzystujemy zdjęcia wykonane kamerą, które wskazują miejsca o różnej temperaturze. Na tej podstawie możemy określić nie tylko przebieg instalacji, ale także nieprawidłowe jej działanie. Metoda termowizyjna, oprócz wspomnianego wcześniej ogrzewania podłogowego, wykorzystywana jest z równie wysoką skutecznością do diagnozowania wycieków instalacji wodnej oraz centralnego ogrzewania.

 

Badanie kamerą termowizyjną mazowieckie

Badanie kamerą termowizyjną w mazowieckim realizujemy urządzeniem o wysokiej rozdzielczości. Daje to możliwość identyfikacji nawet niewielkich wycieków, co przy sprzęcie niższej klasy jest bardzo utrudnione lub wręcz niemożliwe. Badania tego rodzaju są także przydatne do identyfikacji przebiegu instalacji wodnych, gdy aktualny właściciel budynku nie dysponuje dokumentacją projektową obejmującą trasę sieci kanalizacyjnych, grzewczych czy wody użytkowej.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, obejmującej badania termowizyjne w Warszawie. Cennik usługi ustalany jest indywidualnie, w zależności między innymi od wielkości obiektu, który ma zostać poddany analizie. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać wszelkie szczegóły przyszłej współpracy oraz wstępną wycenę wykonania badania termowizyjnego.

KONTAKT

ZOBACZ NAS

2019 . Protek . All Rights Reserved

Stworzone przez henstudio.eu

 

Badania termowizyjne

Lokalizacja przebiegu lub wycieku z rur instalacji wodnej lub centralnego ogrzewania wymaga często wykorzystania zaawansowanych narzędzi takich jak np. kamera termowizyjna. Nasze usługi oparte między innymi na termowizji wiążą się z szybką diagnozą na miejscu, pozwalającą wykryć defekty i anomalie. Między innymi dzięki wykorzystaniu kamery termowizyjnej zlokalizowanie i usunięcie wycieku może nastąpić szybciej jeżeli pozwalają na to warunki lub konstrukcja danego pomieszczenia.

 

Metody lokalizacji wycieku przy pomocy kamery termowizyjnej wykonywane są profesjonalną kamerą, dzięki czemu jesteśmy wstanie wykryć najdrobniejsze wycieki na instalacji ciepłej wody użytkowej. Stosowane przez nas metody pozwalają na precyzyjną  lokalizację nieszczelności.

 

 

Dlaczego PROTEK ?

 

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się lokalizacją przyczyn zalania i usuwaniem szkód po zalaniu.

 

Jesteśmy w stanie zlokalizować przyczynę zalania i skutecznie ją wyeliminować. Dobieramy sprzęt dostosowany do temperatury i poziomu wilgotności, dzięki czemu skutecznie usuwamy szkody po zalaniu. Osuszanie podposadzkowe przeprowadzamy na profesjonalnym sprzęcie Szwedzkiej firmy Corroventa.