tel. +48 693 768 220

ul. Garażowa 4

02-651 Warszawa

 

Osuszanie podposadzkowe /Osuszanie stref izolacji

 

Osuszanie podposadzkowe jest zabiegiem realizowanym w obiektach, w których woda dostała się pod posadzkę lub między izolację ścian i sufitów. Wówczas niezbędne jest odprowadzenie wilgoci, która samoistnie nie odparuje. Jedynym rozwiązaniem, zapobiegającym zamakaniu ścian, podłóg oraz – w konsekwencji – występowaniu groźnej dla zdrowia pleśni, jest zastosowanie osuszania podposadzkowego.

Dysponujemy sprzętem umożliwiającym efektywne wykonanie tego zabiegu poprzez wtłaczanie suchego powietrza w miejsca, w których zidentyfikowano występowanie wilgoci. Zabieg wykonywany jest po wcześniejszej analizie obiektu, dzięki czemu możemy precyzyjnie określić lokalizację otworów wlotowych, które będą wykonane w posadzce. Osuszanie trwa zwykle kilkanaście dni, a ostateczny czas procesu określamy na podstawie ilości wody, nagromadzonej w warstwach izolacyjnych.

Dlaczego PROTEK

 

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się lokalizacją przyczyn zalania i usuwaniem szkód po zalaniu.

 

Jesteśmy w stanie zlokalizować przyczynę zalania i skutecznie ją wyeliminować. Dobieramy sprzęt dostosowany do temperatury i poziomu wilgotności, dzięki czemu skutecznie usuwamy szkody po zalaniu. Osuszanie podposadzkowe przeprowadzamy na profesjonalnym sprzęcie Szwedzkiej firmy Corroventa.

 

Osuszacz podposadzkowy

 

Najważniejszym sprzętem, zapewniającym efektywność zabiegu, jest wydajny osuszacz posadzkowy. Zadaniem tego urządzenia jest tłoczenie bardzo suchego powietrza do miejsca zawilgocenia, za pośrednictwem otworów wykonanych wcześniej. Urządzenia są bezobsługowe, a ich ustawieniem oraz okresową parametryzacją zajmują się nasi specjaliści, którzy jednocześnie kontrolują pracę osuszacza.

Korzystamy z urządzeń renomowanych producentów, będących synonimem wysokiej jakości oraz wydajności. Dzięki temu możemy realizować osuszanie podposadzkowe także w budynkach o dużej powierzchni, które znacząco ucierpiały w wyniku zalania. Zabieg, wykonany w niedługim czasie od zauważenia obecności wody, minimalizuje ryzyko dodatkowych szkód związanych przede wszystkim z występowaniem wilgoci i jej przenikaniem z warstwy izolacyjnej do posadzek i ścian.

 

Osuszanie podposadzkowe Warszawa

 

Realizujemy osuszanie podposadzkowe w Warszawie oraz okolicach. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i firmami oraz instytucjami użyteczności publicznej. Wykonywane zabiegi zawsze dopasowujemy do warunków panujących w danym obiekcie, a także do stopnia jego zawilgocenia. Osuszanie podposadzkowe likwiduje konieczność demontażu podłóg, co do niedawna było jedyną metodą na eliminację wody z warstw izolacyjnych posadzki.

Jeśli szukacie skutecznego sposobu na usunięcie wilgoci z budynku – skorzystajcie z naszej oferty, obejmującej osuszanie podposadzkowe. Cenę usługi, jej zakres oraz optymalny termin realizacji uzgodnicie z naszym przedstawicielem podczas wstępnej rozmowy. Wszystkie zabiegi wykonujemy z wykorzystaniem wysokowydajnego sprzętu, który gwarantuje efektywne pozbycie się wilgoci z warstw izolacyjnych.

KONTAKT

ZOBACZ NAS

2019 . Protek . All Rights Reserved

Stworzone przez henstudio.eu

 

Osuszanie podposadzkowe

W następstwie wycieku wody i zalania mamy zwykle do czynienia z różnymi poziomami zawilgocenia materiałów i konstrukcji. W związku z faktem, iż standardowej konstrukcji podposadzkowej mamy niewiele miejsca musimy wykorzystać odpowiedni sprzęt, który pozwoli na wytworzenie odpowiedniego podciśnienia umożliwiającego fizyczne pozbycie się wody a w następnej kolejności odpowiedniego nadciśnienia, dzięki któremu będziemy w stanie tłoczyć w konstrukcje suche powietrze z osuszacza adsorpcyjnego.

 

Metoda osuszania zalania strefy podposadzkowej jest realizowana przez nas na najwyższej klasy sprzęcie szwedzkiej firmy Corroventa. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalne urządzenia gwarantują szybkie i efektywne osuszenie stref izolacji.

Pamiętaj, że pozostawienie wody i wilgoci pod posadzką będzie skutkowało rozwojem grzybów, pleśni i stałą degradacją sąsiadujących materiałów przez wiele kolejnych lat.

 

 

Dlaczego PROTEK ?

 

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się lokalizacją przyczyn zalania i usuwaniem szkód po zalaniu.

 

Jesteśmy w stanie zlokalizować przyczynę zalania i skutecznie ją wyeliminować. Dobieramy sprzęt dostosowany do temperatury i poziomu wilgotności, dzięki czemu skutecznie usuwamy szkody po zalaniu. Osuszanie podposadzkowe przeprowadzamy na profesjonalnym sprzęcie Szwedzkiej firmy Corroventa.